Aktualności
Treasure hunt PDF Print E-mail

Podczas zajęć, które odbywały się na świeżym powietrzu, wyruszyliśmy na poszukiwania zaginionych, cennych przedmiotów. Uczniowie naszej szkoły mogli poczuć się jak prawdziwi poszukiwacze skarbów

 
Zakończenie PDF Print E-mail

 

29 maja zakończyliśmy kolejny rok nauki w Szkole Pod Klonowym Listkiem.  Tradycyjnie już, jak co roku, odbył się grill, występy klubu teatralnego oraz to na co czekał każdy uczeń naszej szkoły, czyli Pinata.

 
Zakończenie roku szkolnego 2010-2011 PDF Print E-mail

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzinami na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 29 maja o godzinie 16:00 w Szkole Pod Klonowym Listkiem ul. Łąkowa 15 w Łysomicach.

Program imprezy obejmuje występ klubu teatralnego, tradycyjną Pińatę oraz grill integracyjny, podczas którego każda grupa, po kolei będzie zaproszona do sali na kameralną rozmowę z nauczycielem oraz rozdanie dyplomów.

 
Majowy Wieczór Talentów 2011 PDF Print E-mail

Tekst alternatywny

14 maja w naszej szkole odbył się Majowy Wieczór Talentów. Podczas konkursu swoje umiejętności zaprezentowało 17 uczestników! Występowali soliści a także duety oraz zespoły kilkuosobowe. Publiczność nie tylko aktywnie wspierała swoich faworytów ale również miała możliwość zagłosowania na swojego faworyta. Podczas konkursu panowała wspaniała atmosfera. Zarówno publiczność jak i sami wykonawcy, wspaniale się bawili.


Decyzją Jury, laureatami konkursu zostały następujące osoby:

 

I miejsce

Karolina Nowak - śpiew

 

II miejsce - ex aequo

Julia Stawinoga, Zuzanna Rumińska i Jakub Żurawski - śpiew

Jakub Kempka - śpiew

Wiktoria Krause - gra na fortepianie

 

III miejsce - ex aequo

Zofia Chudzk - śpiew

Marianna Bartłomiejus-Samołyk - gra na wiolonczeli

 

Nagroda publiczności

Michał Stawinoga i Teo-Dante Dembek - śpiew

 

 
« StartPrev11NextEnd »

Page 11 of 11