Galeria zdjęć 2011-2012
One World 2012 PDF Print E-mail

W dniach 9 – 27 lipca Pod Klonowym Listkiem odbyły się letnie warsztaty One World, zorganizowane i dofinansowane przez Fundaje Pro Futuro, w których wzieło udzia trzydziestoro dzieci. Warszaty były prowadzone metodą projektu przez Candice Zhao z Chin. Podczas zajęć, które odbywały się w języku angielskim i polskim dzieci poznały m. in. kulturę chińską, geografię, język a także jak ugotować chińskie potrawy.

Kursanci byli podzieleni na trzy grupy, z których każda wykonała inny projekt: gazetkę, ogromną makietę miasta Pekinu oraz chiński latawiec. W czasie zajęć dzieci uczyły się również jak wykonać traducyjne chińskiej wycinanki z papieru.

W całym przedsięwzięciu pomagali polscy wolontariusze, którym bardzo serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy za rok do poznawania kolejnej kultury.

 

 

 

Uczestnicy pierwszego tygodnia warsztatów One World. (kliknij na zdjęcie aby otworzyć galerię)

 

 

Druga grupa uczestników warszatów, która wykonała makietę miasta Pekinu. Poniżej kilka zdjęć dzieł uczestników wraz z ich rzeczywistymi odpowiednikami. (kliknij na zdjęcie aby otworzyć galerię)


MAKIETA MIASTA PEKINU

 

Zakazane Miasto


Basen


Stadion

 


Uczestnicy trzeciej grupy warszatów, która wykonała chiński latawiec. (kliknij na zdjęcie aby otworzyć galerię)

 
Ognisko i rozdanie dyplomów PDF Print E-mail

Z okazji zakończenia zajęć w tym roku, uczniowie wraz z lektorem wspólnie świętowali przy ognisku. Z tej okazji również, zostały rozdane dyplomy dla wszystkich uczniów.

 
Bal Karnawałowy PDF Print E-mail

 

W zeszłą sobotę bawaliśmy się na balu karnawałowym na których spotkać można było przeróżne osobistośći a oraz małe zwierzątka. Było dużo zabawy i śmiechu. Każdy mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju konkursach i wygrać słodkie nagrody.

 
Na zajęciach PDF Print E-mail

 
Kolędowanie pod "Klonowym" PDF Print E-mail

W niedzielę spotkaliśmy się aby wspólnie pośpiewać kolędy. Razem z nami, przy muzyce na żywo, śpiewał nasz dziecięcy chórek. Pomimo niesprzyjającej pogody, dobry humor dopisywał każdemu! Po kolędowaniu aby nabrać sił należało zjeść wspaniałą i gorącą grochówkę. Dla każdego chętnego była też okazja oby ozdobić swoją twarz świąteczno-zimowym wzorem. Nieznudzeni, przenieślimy się do budynku szkoły aby tam kontynuować spiewy. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i mile spędzony czas!

 
More Articles...
« StartPrev12NextEnd »

Page 1 of 2